مقالات

جدیدترین محصولات رونیکس

دریل رونیک

آشنایی با برند رونیکس و تاریخچه آن

برند رونیکس یکی از معتبرترین برندهایی است که به جرات می توان آن را غول بازار ابزارآلات معرفی کرد. جدیدترین محصولات رونیکس به لطف برخورداری از کیفیت و قیمت منحصر به فرد موفق شده اند از رقبای خود پیشی گرفته و بدین ترتیب سهم قابل توجهی از بازار رقابت را به خود اختصاص دهند.

جالب است بدانید که تا همین چند وقت پیش بازار ابزارآلات در اختیار برندهایی صاحب نام بود که محصولات تولید شده توسط آن ها در عین برخورداری از کیفیت چشمگیر، بسیار گران قیمت بودند.

این در حالی بود که محصولات ارزان قیمت ساخت دیگر برندهای فعال در عرصه تولید ابزارآلات اگرچه قیمتی مناسب و گاها پایین داشتند، از کیفیت قابل قبولی برخوردار نبودند. بدون شک چنین ابزارهایی قادر به پاسخگویی به نیازهای بازار و مشتریان نخواهند بود.

تمامی عوامل فوق الذکر دست به دست هم دادند تا رونیکس به فکر راه چاره بیفتد! رونیکس با تمام قوا وارد بازار شد تا ابزارآلاتی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را تولید نموده و در اختیار مشتریان قرار دهد. خدمات پس از فروش قوی از دیگر اهداف رونیکس است.

رونیکس در مدت زمانی کوتاه موفق شد به کلیه اهداف خود دست پیدا کرده و به یکی از پر طرفدارترین برندهای فعال در حوزه تولید ابزارآلات تبدیل شود.

رونیکس برندی برتررونیکس مشتری مداری و انصاف را سرلوحه کار خود قرار داده و بدین ترتیب توانست زودتر از آنچه تصور می شد، در سطح بین الملل مطرح شده و بدرخشد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که این برند معتبر هم اکنون در ۴۸ کشور بزرگ دنیا فعالیت داشته و جالب تر این که برند مذکور در کشورهایی نظیر آلمان، اسپانیا، ایران و چندین کشور دیگر به ثبت قانونی رسیده است.

در حال حاضر رونیکس بیش از ۱۰۰۰ محصول متعدد و متنوع دارد. کلیه این محصولات بر اساس استانداردهای بین المللی تولید شده و کشورهای معروفی همچون چین، آلمان، تایوان و… تولید آن ها را بر عهده دارند. تقسیم وظایف ساخت محصولات بین کشورهای گوناگون به معنای تفاوت در کیفیت ساخت آن ها نیست. بنابراین نمی توان گفت محصولاتی که در آلمان تولید می شوند، در مقایسه با محصولات چینی کیفیت بهتری دارند.

این تقسیم کار تنها به منظور ایجاد بستری برای تخصصی عمل کردن کارخانه ها و نظارت بیشتر بر کیفیت محصولات صورت پذیرفته است که نتیجه آن با مشاهده کیفیت بی نظیر محصولات رونیکس به خوبی قابل لمس است!

  • ویژگی های محصولات رونیکس

لازم به ذکر است که تولید تمامی محصولات این برند صاحب نام با ترکیب خلاقیت و نوآوری و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا به صورت تمام اتوماتیک صورت می پذیرد. کیفیت محصولات تولید شده به وسیله سیستم های کنترل کیفی پیشرفته و دقیق مورد بررسی کامل و سختگیرانه قرار می گیرد. از همین رو می توان گفت که محصولات رونیکس در بهترین و با کیفیت ترین سطح ممکن طراحی و تولید شده و به بازار مصرف عرضه می گردند.

حال که تا حدودی با برند رونیکس، اهداف آن و ویژگی های منحصر به فرد محصولات آن آشنا شدید، وقت آن فرا رسیده است که جدیدترین محصولات رونیکس را به شما معرفی کنیم!

 

جدیدترین محصولات رونیکس

  • ابزارآلات برقی رونیکس

تایوان، کره جنوبی و چین وظیفه تولید ابزارآلات برقی رونیکس را بر عهده دارند. فارسی بر، پروفیل بر، ابزارآلات نجاری، ابزارآلات باغبانی، ابزارآلات برقی عمومی و صنعتی، ابزارآلات شارژی، فرز، چکش تخریب، دریل، بتن کن و… تنها نمونه هایی از جدیدترین محصولات رونیکس در این حیطه محسوب می شوند.

حال شاید این سوال ذهنتان را به خود درگیر کرده باشد که مثلا ابزارآلات باغبانی شامل چه ابزاری است یا این که آیا ابزار نام برده دارای انواع مختلفی هستند یا خیر؟

جالب و در عین حال لازم است بدانید که ابزارهای فوق الذکر در انواع متعدد و متنوعی تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرند. برای مثال فارسی بر یکی از جدیدترین محصولات رونیکس است که در انواع گوناگون فارسی بر کشویی ۲۵۰ میلی متر، فارسی بر کشویی ۳۰۰ میلی متر، فارسی بر ثابت، فارسی بر زاویه یاب و فارسی بر یک طرفه تولید می شود.

لازم به ذکر است که هر یک از این فارسی برها به منظور ایجاد برش های خاص در زوایا و اندازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ابزارآلات باغبانی نیز شامل اجزایی همچون درخت بر برقی، اره بنزینی و حاشیه زن می باشد.

ابزارهایی همچون دریل برقی، شارژی، چکشی، ستونی و پیچ گوشتی رونیکس که به صورت برقی کار می کنند، جزء پر طرفدارترین و جدیدترین محصولات رونیکس به شمار می آیند. گفتنی است که دریل های برقی را غالبا برای انجام امور حرفه ای و دریل های شارژی را برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می دهند.

جدیدترین محصولات رونیکس تنها به ابزارآلات برقی محدود نمی شوند. ابزارآلات برشی و جوشی، ابزارهای دستی و ابزارهای بادی نیز از مهم ترین و کاربردی ترین محصولات تولیدی رونیکس هستند.

جدیدترین محصولات رونیکس

  • ابزارآلات دستی رونیکس

ابزارآلات دستی رونیکس نیز انواع متعدد و متنوعی دارند. این دسته از ابزارآلات به طور عمده در کشورهای چین، ترکیه، استرالیا، تایوان و اسپانیا تولید می شوند. از جمله جدیدترین محصولات رونیکس در میان ابزارآلات دستی می توان به انواع گوناگون انبرها، قیچی های مختلف هرس باغبانی، انواع متعدد آچارها، متر، تراز ساده، تراز لیزری، چکش، دستگاه پرس لوله، کمان اره، قیچی ورق بر، سرامیک بر و… اشاره نمود.

گفتنی است که اکثر ابزارهای فوق الذکر همچون تراز ساده و لیزری، متر، سرامیک بر و… غالبا در کارهای ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند. این ابزارها دارای کیفیت بی نظیری بوده و در عین حال قیمت مقرون به صرفه ای دارند.

جدیدترین محصولات رونیکس

  • ابزارآلات بادی رونیکس

ابزارآلات بادی رونیکس در کره جنوبی و تایوان تولید شده و راهی بازار مصرف در سراسر دنیا می شوند. ابزارهای بادی عمدتا به منظور انجام کارهایی نظیر رنگ پاشی، میخ کوبی، اندازه گیری فشار هوا، تیز کردن سطوح دستگاه های صنعتی و… به کار گرفته می شوند.

پیستوله بادی یکی از جدیدترین محصولات رونیکس است که بسیار کاربردی بوده و در زمینه رنگ آمیزی سطوح گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. کمپرسور بادی نیز محصولی جدید و پر طرفدار از رونیکس است که به منظور ایجاد باد با فشار بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

پرچ های بادی دسته ای دیگر از جدیدترین محصولات رونیکس هستند که برای پرچ کردن دو صفحه به هم استفاده می شوند. جغجغه بادی، بکس بادی، دریل بادی و پیچ گوشتی بادی نمونه هایی دیگر از جدیدترین محصولات بادی رونیکس هستند که امروزه استفاده از آن ها بسیار رایج می باشد.

ابزارآلات بادی رونیکس

  • ابزارآلات برشی و جوشکاری رونیکس

از جمله جدیدترین محصولات رونیکس در زمینه برش و جوشکاری می توان به اینورترهای ۱۸۰، ۲۰۰ و ۲۵۰، دسته برش، مانومتر و… اشاره نمود.

محصولاتی نظیر تیغ اره آهن، تیغ اره چکشی، تیغ اره الماسه و… نمونه هایی از جدیدترین محصولات رونیکس هستند که طراحی و تولید آن ها به منظور به کارگیری در فرزها و وسایل برش صورت پذیرفته است.

ابزارآلات برش و جوشکاری رونیکس

  • محصولات رونیکس؛ محصولاتی برای کلیه مشاغل

تا بدین جا متوجه تنوع بسیار بالای محصولات رونیکس شدید. رونیکس با به کارگیری پیشرفته ترین تجهیزات و مجرب ترین نیروی انسانی با توجه به نیازهای بازار و با هدف پوشش دهی نیازهای تمامی صنایع نسبت به طراحی و تولید محصولات متعدد و متنوع اقدام نموده است.

محصولات گوناگون رونیکس برای کلیه مشاغل مناسب هستند. فرقی ندارد کجای دنیا هستید و چه محصولی نیاز دارید. آنچه مهم است این است که شما به سادگی و بدون دردسر می توانید محصول مورد نظر خود را خریداری نموده و در کمترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید.

  • جدیدترین محصولات رونیکس را از دارا تولز بخواهید!

اگر قصد خرید جدیدترین محصولات رونیکس را دارید و به دنبال یک نمایندگی معتبر ارائه دهنده محصولات با کیفیت می گردید، ما به شما دارا تولز را پیشنهاد می دهیم. با دارا تولز خریدی موفق، مقرون به صرفه و لذت بخش را تجربه کنید.

دارا تولز؛ پیشنهاد طلایی ما به آنان که حرفه ای و حرفه ای پسند هستند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار × 3 =